Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası kongresinde tekrar başkanlığa seçilen Aziz Fatih Yılmaz, güven tazeledi

Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası kongresinde tekrar başkanlığa seçilen Aziz Fatih Yılmaz, güven tazeledi
29 Ocak 2018 - 17:04 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

AZİZ FATİH YILMAZ, GÜVEN TAZELEDİ

Hatay Şoförler ve Otomobilciler Odası kongresinde tekrar başkanlığa seçilen Aziz Fatih Yılmaz, güven tazeledi. Yılmaz  tek liste ile başkanlığa seçildi.

 

Antakya İpek Düğün Salonunda gerçekleşen kongrenin divanı Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği başkanı Abdulkadir Teksöz, Mehmet Barutçu, Mehmet Saraç, Hayrettin Dönmez ve Cemil Gülnaz’dan oluştu.

 

Aziz Fatih Yılmaz  kongrede yaptığı konuşmada şunlara değindi: “Şoför ve Otomobilci esnafının sorunlarının çözümü konusunda somut adımlar atmaya devam edeceğini ve onların haklarının korunması için mücadele edeceğinin altını çizdi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’e düzenlediği Zeytin Dalı Harekatın’ın da başarılı olmasını yüce Allah’tan dileyen Yılmaz, “Her yerde ve her şartta, devletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız. Allah, onların yardımcısı olsun.” ifadelerine yer verdi.

Konuşmada ayrıca kısa bir konuşma yapan Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği başkanı Abdulkadir Teksöz, Aziz Fatih Yılmaz’ı tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

  

Aziz Fatih Yılmaz’ın başkanlığını yaptığı liste: Başkan Aziz Fatih Yılmaz, Yönetim Kurulu Asil: Seyfittin Saraç, Emin Oduncu, Yusuf Mengüllüoğlu, Halil Kadife, Kemal Karaçay, Halil Açıkgöz, Nizamettin Şenal, Nazim Ateş. Denetim Kurulu asil üyeler ise: Yaşar Kulu, Veli Yurtbekler ve Ömer Malatya’da oluştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER