Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

ZEHİR TACİRLERİNE DARBE

ZEHİR TACİRLERİNE DARBE
15 Şubat 2018 - 18:01 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

ZEHİR TACİRLERİNE DARBE

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafında Narkotik Suçlara Yönelik yapılan Operasyonda toplamda 26 gr. Esrar maddesi, 55.685 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 10 adet Ecstasy uyuşturucu hap ele geçirildi.

Konuyla ilgili İskenderun Kaymakamlığından yapılan açıklamada şunlara değinildi: “İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 02/02/2018 ile 09/02/2018 tarihleri arasında İlçemizde 10 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 21 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Söz konusu olaylarda toplamda 26 gr. Esrar maddesi, 55.685 adet Captagon uyuşturucu hap maddesi, 10 adet Ecstasy uyuşturucu hap ele geçirilmiştir. İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.”denildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER