Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

ALTINÖZÜ ARTIK ÜVEY EVLAT DEĞİL!

ALTINÖZÜ ARTIK ÜVEY EVLAT DEĞİL!
10 Kasım 2017 - 14:36 'de eklendi ve 116 kez görüntülendi.

Kaymakam Uygur ve Başkan Sarı, Altınözü’ne yeni boyut kazandırıyor

Hatay halkının tabiri haline gelen, Hatay’ın üvey evladı Altınözü kavramı artık son buluyor. Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Altınözü Belediyesi Başkanı Rıfat Sarı, Altınözü’ne canlılık katıyor. Gerçekleştirdikleri çalışmalarla, üvey evlat damgasını Altınözü’nden silmeyi amaç edinen Kaymakam Uygur’un ve Başkan Sarı’nın çalışmaları büyük takdir topluyor.

Altınözü’nde şuana kadar yapılan festivaller arasında en iyi festival olarak gösterilen Zeytin ve Zeytinyağı festivali, Altınözü’nün tanıtımına en büyük destek sağlayan çalışma oldu. Nitekim Başkentte Hatay Günlerindeki Altınözü standına olan yoğun ilgi ve Altınözü zeytininin belgesellere konu olması, yapılan festivali destekleyen nitelikte oldu. Altınözü’nde yapılan fiziksel değişiklikler ve birçok çalışma Altınözü’nü Hatay ve Türkiye’de çok iyi bir konuma getirirken, Altınözlü vatandaşları umutlandıran Kaymakam Uygur ve Başkan Sarı, yapılan çalışmalarda vatandaşlarından da büyük destek gördü.

ALTINÖZÜ MARKALAŞIYOR

Yapılan ve yapılmaya devam edilen çalışmaların en büyük meyvesi olan Altınözü Zeytini, Ege ve Gemlik Zeytinleri gibi, markalaşma yolunda hızla ilerliyor. Kaymakam Uygur’un ve Başkan Sarı’nın gerçekleştirdikleri çalışmalar Altınözü Zeytini’nin yakın zamanda büyük market zincirleri reyonlarında yer edineceğinin göstergesi oluyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER