Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

AZİZ YILDIRIM HATAY’DA

AZİZ YILDIRIM HATAY’DA
21 Şubat 2018 - 18:14 'de eklendi ve 136 kez görüntülendi.

AZİZ YILDIRIM HATAY’DA

Hatay Fenerbahçeliler Derneği’nin ve hayırseverlerin katkılarıyla yaptırılan Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Anaokulu’nun resmi açılışı Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın katılımıyla yapıldı.

 

BİZLER BU HAREKATI DESTEKLİYORUZ

Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Anaokulu açılışında konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, “Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Afrin’e sınır ötesi Zeytin Dalı Harekatı yapıyor. Bu operasyonun ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Bu vesileyle şehitlerimize Allah’tan rahmet ve gazilerimize acil şifalar diliyorum. Bu bir beka sorunudur. Bu operasyonun Devletimiz için hayırla sonuçlanmasını diliyorum. Bu harekatı bizler destekliyoruz. Bugün Hatay’a İstanbul’dan baktığınızda daha değişik bir atmosfer görebilirsiniz. Ancak biz çok rahatız. Sayın valim, Sayın Belediye Başkanım ve Fenerbahçeli dostlarla beraber hem ziyaretlerimizi yapıyoruz hem de geziyoruz. Herkesin de Hatay’a gelmesini tavsiye ediyoruz. Biz bundan önce Dernek Başkanı Ali Ezelsoy ’la birlikte bir ilkokul açılışı yapmıştım.  Bugün de Anaokulumuzu görmeye geldik. Ben bu okulda emeği geçen herkese ve tüm bağışçılara teşekkür ediyorum.” dedi.

2 BİN 500 DERSLİK

Hatay Valisi Erdal Ata ise, Ülkemizin en önemli sıkıntılarından bir tanesi eğitim olduğunu söyleyerek çağdaş eğitim seviyesine çıkmamız için iyi bir eğitime ihtiyaç olduğunu Hatay’da bu zamana kadar 2 bin 500 derslik hayırseverler tarafından yaptırıldığını söyledi.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ise, Engelli çocukların gelişimine ve eğitimine katkı sağlamak için açılışı yapılan okulun Hatay halkına hayırlı olmasını dileyerek, 18 öğrenci mevcudu olan okulun gelecek günlerde yüzlerce öğrenciye eğitim vermesini istediklerini belirtti.

Konuşmaların ardından Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Hatay Valisi Erdal Ata, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Asbaşkan Mahmut Uslu ve protokol üyeleri Hatay Fenerbahçeliler Özel Eğitim Anaokulu’nu gezdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER