Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

başkan seyfi dingil konuklarını makamında ağırladı

başkan seyfi dingil konuklarını makamında ağırladı
25 Aralık 2017 - 17:32 'de eklendi ve 79 kez görüntülendi.

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL KONUKLARINI MAKAMINDA AĞIRLADI

Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı İbrahim Güder, İskenderun Ortodoks Kilisesi vakfı başkanı Can Teymur ve İskenderun İmam Hatipliler Derneği Başkanı Hakan Musa Gülhan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

İŞADAMLARININ HER ZAMAN YANINDAYIZ

Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Başkanı İbrahim Güder’in ziyaretinde konuşan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “HATİAB yapmış olduğu çalışmalar ile dikkatleri çekiyor. Özellikle şehir dışında bulunan hemşehrilerimizin birbirleri ile kaynaşmalarında önemli bir etken olan faaliyetler yapılıyor. Bu marka kent olma yolunda ışık olmaktadır. Yapılan çalışmalar ilimiz Hatay’ın sanayi ve kültürel alanda gelişmesine pozitif katkı sağlamaktadır. Kültürel anlamda gençlerimize sahip çıkmanız ve onlara burs yolu ile destek de bulunmanız takdire şayandır “dedi.

İSKENDERUN BARIŞ VE KARDEŞLİK ŞEHRİ

İskenderun Ortodoks Kilisesi vakfı başkanı Can Teymur’un ziyaretinde konuşan Başkan Seyfi Dingil,” İskenderun barış ve huzur ve kardeşlik kentidir. İskenderun’daki bu hoşgörü ortamı tüm dünyaya örnek olmalıdır. Biz birlikte İskenderun’uz. Kimse bizim birlik ve beraberliğimizi bozamaz, bozdurmayız”diye konuştu.

STK’LARA BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

Sivil toplum kuruluşlarına her zaman büyük önem verdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında her zaman istişareler de bulunduklarını söyledi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER