Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

BAŞKAN VEKİLİ TOYSAL, ANTAKYA ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN VEKİLİ TOYSAL, ANTAKYA ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
05 Nisan 2018 - 17:23 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

BAŞKAN VEKİLİ TOYSAL, ANTAKYA ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Antakya Belediyesi Başkan Vekili Halil İbrahim Toysal, Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında Başkan Vekili Toysal, Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murad Akın ile sohbet ederek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Başkan Vekili Toysal, ziyaretin sonunda Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murad Akın’a Başkan Kimyeci’nin selamını iletti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murad Akın, Başkan Vekili Toysal ile istişarelerde bulundu.

BAŞKAN VEKİLİ TOYSAL, NAMİ VEYSOĞLU İMAM HATİP ORTAOKULU’NU ZİYARET ETTİ

Başkan Vekili Halil İbrahim Toysal, Antakya Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne yaptığı ziyaretin ardından, Ensar Vakfı Başkanı Ramazan Güvenç, Atatürk MTA Lisesi Müdürü Murat Akın ile birlikte Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu’nu da ziyaret etti.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Çetin, Başkan Vekili Toysal ile karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.

Başkan Vekili Toysal, Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsa Çetin ile sohbet ederek istişarelerde bulundu. Başkan Vekili Toysal, Nami Veysoğlu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İsa Çetin’e Başkan Kimyeci’nin selamlarını iletti.

Okul ziyaretlerinin ardından heyetler günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER