Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

eğitime büyük önem veriyoruz

eğitime büyük önem veriyoruz
13 Ocak 2018 - 12:15 'de eklendi ve 96 kez görüntülendi.

EĞİTİME BÜYÜK ÖNEM VERİYORUZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. İskenderun belediyesi fen işleri müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından doktor gani bahadırlı ilköğretim okulu karo çalışması yapıyor.

Kentte bulunan okullara belediyenin imkânları ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Okul bahçesinde bulunan toprak zemin için çalışma başlattık. Belediye olarak eğitime büyük önem veriyoruz. İmkânlarımız çerçevesinde her zaman destek olmaya çalışıyoruz. Amacımız öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak. Yapılacak çalışma ile öğrenciler yazın tozdan kışın çamurdan kurtulmuş olacak” dedi.

OKUL BAHÇESİNE KARO DÖŞENİYOR

Okul bahçesinde çalışmaların hızlı bir şekilde sürdüğünü ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Çalışmalarımız titizlik sürüyor. Belediye olarak elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Okullarımızı modern ve çağa uygun bir görünüme getirerek, çocuklarımızın daha temiz, sağlıklı ve kaliteli bir öğretim görmelerini sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız” diye konuştu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER