Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
05 Nisan 2018 - 17:38 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER

Antakya Belediyesi özel öğrencilere yönelik hizmetlerine aralıksız devam ediyor. 2 Nisan Otizm Farkındalık günü münasebeti ile Feyz Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi tarafından Antakya Belediyesi Otizmliler Sosyal Tesisi’nde etkinlik düzenlendi.

Düzenlenen etkinlik hakkında bilgilendirme de bulunan Özel Feyz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mustafa Altay Güngör; “ 2 Nisan Otizm Farkındalık günü münasebeti ile Antakya Belediyesi Otizmliler Sosyal Tesisi’nde yavrularımız ve aileleri ile birlikteyiz. Antakya Belediye Başkanımız Sayın İsmail Kimyeci’ye bize bu imkanı sunduğu için çok teşekkür ederiz. Otizmin bir hastalık olmadığını anlatmak ve herkesin böyle bir çocuğu olma ihtimaline yönelik Otizme farkındalık yaratmak amacıyla buradayız. Otizmli insanlarımızla, sağlıklı bireyleri hayat yelpazesi içerisinde entegre ederek kaynaştırmak, onlara da yaşam alanı sunmak gerekiyor.” dedi.

15 Temmuz Milli İrade Parkı içerisinde bulunan Antakya Belediyesi Otizmliler Sosyal Tesisi’nde gerçekleşen etkinliğe, Özel Feyz Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Mustafa Altay Güngör, Psikolog Gamze Güler, otizmli öğrenciler ve aileleri katılım gösterdi.

Programda çalan müzik eşliğinde dans ederek gönüllerince eğlenen otizmli özel çocuklar, günün anısına hatıra fotoğrafı çekildi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER