Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

HALK GÜNLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

HALK GÜNLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
01 Mart 2018 - 12:36 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

HALK GÜNLERİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in düzenlediği “halk günleri” büyük ilgi görüyor. Kendisini ziyarete gelenlerin dert ve isteklerini dinleyen Başkan Seyfi Dingil, halk günlerinde vatandaşlara belediyenin projelerini ve çalışmalarını anlatarak vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşturulması için ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Halk günleri uygulamasına aralıksız bir şekilde devam edildiğini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,””Sorunların çözümü için vatandaş ile istişare yapmak toplantıyı daha verimli hale getiriyor. Vatandaşın istek ve taleplerine göre, ilgili müdürlüklerimize yönlendiriyoruz. İskenderun’da kimsenin mağdur olmaması için çabalıyoruz. Belediyemizin kapısı herkese açık ” değerlendirmesinde bulundu.

BELEDİYEMİZİN KAPISI HERKESE AÇIK

Her yaştan ve kesimden insanın günden güne daha çok ilgi gösterdiği halk günlerinde vatandaşlarla birebir görüştüklerini belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”elimizden geldiğince, imkânlarımız ölçüsünde halkımızın istek ve sorunlarına çözüm bulmaya, dertlerine deva olmaya çalışıyoruz. Halka hizmeti çözüm odaklı yapıyoruz. Bizi ziyarete gelen halkımızın buradan mutlu ve umutlu ayrılmaları beni son derece memnun ediyor” diye konuştu. Sorunlarını anlatma fırsatı bulan vatandaşlar ise halk günleri uygulamasının sorunların çözümü açısından önemli olduğunu ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER