Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

hatayspor altyapı iyi yolda

hatayspor altyapı iyi yolda
28 Aralık 2017 - 9:28 'de eklendi ve 135 kez görüntülendi.
HATAYSPOR ALTYAPI İYİ YOLDA
2017 – 2018 Bölgesel Gençlik Gelişim Liginin 10. Haftasında Hatayspor – Tarsus İdman Yurdu ile oynadığı U15, U16, U17 ve U19 kategorilerindeki müsabakalarda 3 galibiyet 1 mağlubiyet , Mahalli Ligte’de U14 kategorisinde 1 galibiyet aldı.
Mahalli U14 liginde bu hafta oynanan Hatayspor – Reyhanlıspor maçını Hatayspor 3-0 kazandı.
Oynanan müsabakaların hepsinde üstün bir futbol sergileyen Hatayspor Altyapı takımları gelecek için iyi yolda olduğunu gösteriyor.
Hatayspor Altyapı Teknik Sorumlusu Barış HARPUTLUOĞLU; Sezon başından bu yana yapılan planlı ve programlı çalışmaların beraberinde getirdiği başarının bu haftaki maçlarda alınan sonuçlar ile kendini gösterdiğini ve bundan sonra daha iyi futbol oynamak ve daha başarılı sonuçlar almak için çalışmaların aralıksız şekilde sürdürüleceğini belirtti.
Hatayspor Altyapı Teknik Sorumlusu Barış HARPUTLUOĞLU “hedef olarak belirlenen A takıma oyuncu kazandırmanın yanı sıra ülke futboluna da oyuncu kazandırmak için çalışmalar tecrübeli antrenörler Ayhan KAYA, Emrullah AÇIKGÖZ, Burak AYDIN, İbrahim KAYA ve Cihan ABALIOĞLU nezaretinde aralıksız şekilde sürüyor” diyerek açıklamasını tamamladı.
BU HAFTA OYNANAN
MÜSABAKA SONUÇLARI;
U19 Müsabakası
HATAYSPOR – 0,
TARSUS İDMAN YURDU – 1
U17 Müsabakası
HATAYSPOR -3,
TARSUS İDMAN YURDU – 0
U16 Müsabakası
TARSUS İDMAN YURDU – 1,
HATAYSPOR -3
U15 Müsabakası
TARSUS İDMAN YURDU – 1,
HATAYSPOR -3
U14 Müsabakası
HATAYSPOR -3,
REYHANLISPOR – 0

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER