Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

HİZMETLER VATANDAŞIN AYAĞINA GİTMELİ

HİZMETLER VATANDAŞIN AYAĞINA GİTMELİ
23 Şubat 2018 - 9:50 'de eklendi ve 126 kez görüntülendi.

“HİZMETLER VATANDAŞIN AYAĞINA GİTMELİ”

Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur ve Altınözü Belediye Başkanı Rıfat SARI, Hemşehrimiz Kosta Çiftçioğlu’nun Altınözü’nde hizmete giren Fitness ve Spor Salonunun açılışına katıldı. Spor salonu açılışına Kaymakam Bülent Uygur, Belediye Başkanı Rıfat Sarı, İlçe Garnizon Komutanı Piyade Ütg. Gürcan Işın, İlçe Jandarma Komutanı Jnd. Yzb. Abdi Uçkuyu, Kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Bülent Uygur; “İlçeler ve iller kanunla kurulmaktadır. İlçe dediğimiz yer sadece kanunla kurulan bir coğrafya yada mekan değildir. Hizmet sektöründen, kamu kurumlarına kadar bütün hizmetlerin vatandaşın ayağına kadar götürülmesi gerekmektedir. Altınözü ilçemizde değişim ve dönüşüm yaşanıyor. İlçemizde bu zamana kadar yapılmamış ve yapımı geciken hizmetler vatandaşlarımızın hizmetlerine sunuluyor.. İlçemizin her alanda kalkınması ve halkımızın refahı için bireysel ve kurumsal olarak sorumluluklarımızın bilinci içinde, sürdürdüğümüz çalışmalar devam etmektedir. Hükümet Konağı, İlçe Jandarma Komutanlığı Hizmet Binası, Zeytincilik Araştırma Enstitüsü, TOKİ konutları ve ilçemizin il merkeziyle bağlantısı olan yolların, duble yol olarak yapım çalışmaları devam ediyor. Kaymakamlık olarak ilçemizde Gençlik ve Spor Kulübü olarak 246 lisanslı sporcumuz bulunmaktadır. İlçemizde yapımı devam 2 adet spor salonu tesisimiz yakında hizmete girecektir. Hemşehrimiz Kosta ÇİFTÇİOĞLU’nun ilçemizde hizmete giren Fitness ve Spor Salonu açması bizleri mutlu etti. İlçemizde yaklaşık 200 kişi Hatay ili merkezimizdeki spor salonlarına gitmektedir. İlçemize yapılan yatırım sayesinde 200 kişi ve İl merkezine gitme imkanı olmayan kişilerin spor salonuna gelmesi sağlanacak. Bu ülke için, Altınözü ilçemiz için taş üstüne taş koyan ve hayırlı işler yapanın yanındayız. Açılan Fitness ve Spor Salonunun ilçemize Hayırlı Olmasını tememni ediyorum.”dedi.

Belediye Başkanı Rıfat SARI, “İlçemizde özel girişimcilerin yapmış olduğu ve ihtiyaç duyduğumuz bir tesisin açılışını yapmak için buradayız. Hükümetimiz, yerel yönetimimiz ve özel girişimcilerimizle beraber ilçemizin gelişmesine hep beraber katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Açılan Fitness ve Spor Salonu ilçemize hayırlı olsun” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER