Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

Hükümlü ve personele moral konseri

Hükümlü ve personele moral konseri
22 Ocak 2018 - 18:15 'de eklendi ve 30 kez görüntülendi.

HÜKÜMLÜ VE PERSONELE MORAL KONSERİ

Antakya Belediyesi Türk Müziği Korosu tarafından Hatay T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’ndaki   hükümlü ve tutuklular ile  personele  moral vermek amacıyla  konser düzenlendi. Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Gençlik Merkezi  bünyesinde faaliyet gösteren koronun hükümlü ve tutuklulara verdiği  konsere Hatay T Tipi Kapalı/Kampüs Açık Ceza İnfaz Kurum  Müdürü Mehmet Akgüç, Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ömer Yarar, Hatay Çocuk ve Gençlik Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürü İsmet Çelik,  Ceza İnfaz Kurumu Bölük Komutanı J. Yzb. A. Soner Bozan, ikinci müdürler   Mehmet Yasdı, Faruk Akdeniz ile diğer kurum personeli, hükümlü ve tutuklular katıldı.

Kurum Müdürü Mehmet Akgüç konserin sonrası yaptığı konuşmada , Antakya Belediyesi Türk Müziği Korosuna kurumumuzda verdiği konserden dolayı teşekür ederek, tutuklu ve hükümlüler için yapılan bu tür etkinliklerin ilerleyen günlerde de devam edeceğini söyledi.

Koro şefi Şükrü Bezircinin yönetimindeki Konser programında hükümlü ve tutukluların istediği şarkılara yer verildi.  Seslendirilen şarkılara alkışlarla ve oyunları ile  eşlik eden hükümlü ve tutuklular gönüllerince eğlendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER