Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

huzur operasyonu sürüyor

huzur operasyonu sürüyor
23 Ocak 2018 - 15:39 'de eklendi ve 130 kez görüntülendi.

HUZUR OPERASYON SÜRÜYOR

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan huzur operasyonları kapsamında 33 gr. Esrar maddesi, 8 adet Captagon uyuşturucu hap, 255 adet Extasy uyuşturucu hap ele geçirildi.

Konuyla  ilgili İskenderun Kaymakamlığından yapılan açıklamada şunlara değindi:”İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

Bu doğrultuda; Narkotik Suçlar kapsamında 11/01/2018 ile 18/01/2018 tarihleri arasında 8 olay meydana gelmiş olup, Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince gerçekleştirilen operasyonlar neticesinde, 10 şahıs yakalanarak haklarında yasal işlem yapılmıştır. Ayrıca 33 gr. Esrar maddesi, 8 adet Captagon uyuşturucu hap, 255 adet Extasy uyuşturucu hap elde edilmiştir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir.”dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER