Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

KARACAN, HATAY’DAN DÜNYAYA SESLENDİ

KARACAN, HATAY’DAN DÜNYAYA SESLENDİ
15 Şubat 2018 - 11:31 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.

KARACAN, HATAY’DAN DÜNYAYA SESLENDİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan bazı toplantılara katılmak ve bilgi almak sebebiyle Hatay’a geldi. Karacan Hatay’dan birlik ve beraberlik çağrısında bulundu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Harun Karacan AK Parti  Hatay İl Başkanlığı binasında teşkilat üyeleribir araya geldi. Karacan, parti binasında İl Başkanı İbrahim Güler,İlçe Başkanları,Belediye Başkanları,Kadın ve Gençlik Kolları ve teşkilât üyeleri tarafından karşılandı.

İl binasında üyelerin Sorularını cevaplayan Karacan Zeytindalı Harekatı’na değindi. Hatay halkının büyük desteği için teşekkür eden Karacan Hatay’ın zor durumu hakkında gerekli önlemleri aldıklarını birlik ve beraberlik ruhunun devam etmesi gerektiğini belirtti.

Daha Sonra İl Başkanı İbrahim GÜLER,İlçe Başkanları,Belediye Başkanları ile birlikte İl Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi.Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci’yi ziyaret eden Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan son olarak Hatay Valiliğini ziyaret etti.

 

             

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER