Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

KAYMAKAM UYGUR’DAN İLÇE MÜFTÜSÜNE VEDA YEMEĞİ

KAYMAKAM UYGUR’DAN İLÇE MÜFTÜSÜNE VEDA YEMEĞİ
18 Ekim 2017 - 17:38 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Altınözü’nde görev yapan İlçe Müftüsü Mustafa ATİLLA’nın tayininin çıkması dolayısıyla Altınözü Kaymakamlığı ve Altınözü Belediye Başkanlığı tarafından 15 Temmuz Milli İrade Parkında veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen veda yemeğine başta Altınözü Kaymakamı Bülent Uygur olmak üzere Altınözü Belediye Başkanı. Rıfat SARI, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı  Abdi ÜÇKUYU, Altınözü İlçe Emniyet Amir V. Sn. Harun KIRCA ve kurum amirleri katılım gösterdi.

Sohbet havasında geçen yemeğin ardından konuşma yapan Kaymakam UYGUR; İlçe Müftümüz “Mustafa ATİLLA ile yaklaşık 10 aydır birlikte çalışıyoruz. İlçe Müftümüz Mustafa ATİLLA, zor bir zamanda İlçemizde görev yaptı. Bu sürede görevini layıkıyla yaptığına inanıyoruz. Yapmış olduğu görev için kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görev yerinde ailesiyle güzel bir hayat temenni ediyorum.”

Başkan SARI; “İlçemize yaptığınız hizmetlerden dolayı şahsım ve hemşerilerim adına size teşekkür eder, yeni görev yerinizde başarılar ve esenlikler dilerim.” dedi. Müftü ATİLLA:, 6 yıldır Altınözü İlçesi Müftülük görevimi başarıyla yerine getirdiğimi düşünüyorum. Bu süre zarfında birçok hizmetler yaptık. İlçemize bir şeyler kazandırabildiysek ne mutlu. İlçe Kaymakamımız Sn. Bülent UYGUR ve Belediye Başkanımız Sn. Rıfat SARI’nın bize verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Eğer görev yaptığım sürede isteyerek ya da istemeyerek kırdığım insanlar varsa hepsinden helallik istiyorum dedi. Veda yemeği, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER