Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

MOTOR TUTKUNLARINDAN MEHMETÇİĞE MORAL KONVOYU

MOTOR TUTKUNLARINDAN MEHMETÇİĞE MORAL KONVOYU
13 Mart 2018 - 12:30 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

MOTOR TUTKUNLARINDAN MEHMETÇİĞE MORAL KONVOYU

Adana Osmaniye ve Hatay’daki Motosiklet kulüplerinin üyeleri ile motosiklet tutkunlarından oluşan bir grup ellerinde bayraklarla İskenderun’dan sınır bölgesine konvoy oluşturarak Mehmetçiğe moral ziyareti gerçekleştirdi.

Hatay’daki kulüp üyeleri ile Osmaniye’den gelen motosiklet tutkunları İskenderun Köprülü kavşaktaki benzin istasyonunda toplandı. Etkinlik Adana Osmaniye ve Hatay’dan İskenderun, Antakya, Arsuz, Dörtyol Reyhanlı Motor Kulüplerinden Motosiklet tutkunlarının katılımıyla gerçekleştirildi.

Vatan sana canım feda, asker, polis millet tek yüreğiz Afrin harekatına destek konvoyu saat 11.00’de İskenderun’dan başladı. Motosiklet tutkunları, TSK’nın Afrin bölgesindeki terör gruplarını temizleme mücadelesi veren Mehmetçiğin yanında olduklarını ifade ederek, bu konvoyla onlara moral vermek istediklerini söylediler. İskenderun’dan yola çıkan motosikletli grup, Zeytin dalı harekatının sevkiyat merkezleri ilçelerindeki sınır birliklerine ulaştı ve görev yapan Mehmetçikle bir araya geldi ve Türk milletinin dualarını ve tüm yürekleriyle desteklerini iletti, moral verdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER