Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

MUHTARLARDAN BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
27 Eylül 2017 - 16:55 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, mahalle muhtarları ile halka hizmet noktasında sürekli diyalog halinde olduklarını belirtti.İskenderun Belediyesi’nin düzenlediği Alanya kültür ve inceleme gezisine katılan muhtarlar, Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
HALKIMIZ HİZMETİN EN GÜZELİNİ HAK EDİYOR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Halkımıza en iyi vermek için yoğun gayret gösteriyoruz. Bu çerçevede muhtarlarımızın ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerinin bulunduğu şehirleri ve yerel yönetimlerin değişik hizmetlerini yerinde görmeleri amacı ile Alanya bölgesine bir kültür ve inceleme gezisi düzenledik. Farklı yerler görmek, uygulanan projeleri yerinde incelemek ve kendi yaşadığı yerde örneklendirmek kentin gelişim açısından çok önemli” dedi.
ALANYA GEZİSİ VERİMLİ GEÇTİ
Kültür ve İnceleme gezisine katılan muhtarlar ise “tarihi ve kültürel zenginlikleri ön plana çıkan Alanya gezisi verimli geçti. Hem tarihi hem şehircilik açısından çok önemli bir kent olan Alanya’daki çalışmaları yerinde inceledik. Alanya Belediye Başkanımız Adem Murat Yücel’i ziyaret ederek kentteki çalışmalar, belediyenin faaliyetleri hakkında bilgiler aldık. Kendileri belediye başkanımız Seyfi Dingil’e bir anı plaketi bizler aracılığı ile hediye etti. Düzenlenen organizasyon dolayı Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’e çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER