Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

TEKSÖZ AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ

TEKSÖZ AÇTI AĞZINI YUMDU GÖZÜNÜ
24 Ekim 2017 - 15:50 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Hatay Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği(HESOB) Başkanı Abdulkadir Teksöz’ün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamalar büyük yankı uyandırdı. Başkan Teksöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı ilk açıklamada Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a yüklendi. HESOB Başkanı Teksöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir diğer açıklamada ise Hatay’ın çözülmesi  gereken sorunlarını dile getirdiği gerekçesi ile en büyük suçun kendisinde olduğu vurguladı.

“DELİKANLI ADAM KÜFÜR ETMEZ, ARKADAN DEĞİL YÜZÜNE KONUŞUR”

Başkan Teksöz ilk olarak yayınladığı yazısında HBB Başkanı Lütfü Savaşa yüklendi. Başkan Teksöz’ün sosyal medya üzerinden yayınladığı yazısında  HBB Başkanı Lütfü Savaş’ın bir Oda Başkanından duyduğuna göre AK Partili Oda Başkanlarına ağza alınmayacak küfürler ettiğini belirtti.  Teksöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada: “Sayın HBB Başkanı Lütfü Savaş cep telefonu ile seni aradım.Telefonu açmadın olabilir. Mezarlıkta, bir oda başkanımın ve birde dernek başkanımızın yanına yaklaşarak bana ve ne kadar AK partili oda başkanı varsa ağza alınmayacak büyük küfürler etmişsin. Yakışmadı, başkan yakışmadı! Daha önce sana söylemiştim. Benim seçimlerim mayıs ayında diye… Bu teşkilatın içine siyaset bugüne kadar geçmemiş ve geçmezde .HDP hariç bütün siyasi partileri seviyoruz. Bu teşkilat kardeş bir teşkilattır. Çok ayıp ettin. Terbiyem daha fazlasını söylememe müsaade etmiyor.Yazıklar olsun…Bu kadar kindarlık olmaz yahu. Arkadan edilen küfürler sahibine iade edilir. Delikanlı adam küfür etmez, arkadan değil yüzüne konuşur.” dedi.

 BENİM SUÇUM ÇOK BÜYÜK ÇOK! 

HESOB Başkanı Teksöz Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir diğer açıklamada ise Hatay’ın çözülmesi  gereken sorunlarını dile getirdiği gerekçesi ile en büyük suçun kendisinde olduğu vurguladı.Başkan Teksöz’ün bu açıklamayı hangi olayın üzerine yaptığı merak konusu olurken  sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: ” BENİM SUÇUM ÇOK BÜYÜK ÇOK, NEDEN ? Asi nehrini gündeme getirdim diye, oto galericiler sitesini gündeme getirdim diye, Atatürk caddesi çift yön olsun dedim diye, ilçelerde su fiyatları çok yüksek dedim diye, Defne şoför esnafına sahip çıktım diye, şehrin yolları köstebek yuvasına dönmüş bu yolları hızlı yapın dedim diye, sebze meyve halini hızlandırın dedim diye, bu otobüs terminali Hatay’a yakışmıyor köy minibüsçü   garajı dahi olmaz güzel Hatay’a yakışan bir otobüs terminali yapınız dedim diye, sivrisinekler şehri sarmış vatandaş isyanda dedim diye ,fuar yerini satmayın bu şehre burası lazım dedim diye, bu şehrin temizliğine önem verin dedim diye , modern bir hayvan pazarı yapalım dedim diye; esas duruş gösterip askerlik yapmadım diye. Kimse kusura bakmasın bu şehrin sorunları konuşulacak ve elimden ne geliyorsa o yapılacaktır.  Koltuklar makamlar gelip geçicidir. Biz ve çocuklarımız bu şehirde yaşayacak. Benim Allah’ıma bir can borcum var birde esnafıma ahdi vefa borcum var. Birde korumam yok haberiniz olsun . Kalın sağlıcakla…” dedi.   Halil İbrahim KARAÇAY

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER