Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

TENİSTE BİR BAŞARI DAHA

TENİSTE BİR BAŞARI DAHA
06 Kasım 2017 - 22:06 'de eklendi ve 73 kez görüntülendi.

Amatör branşlara verdiği destek ile Türk sporunun gelişimine ışık tutan Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu alanda attığı adımların meyvesini topluyor.Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı tenisçilerinden Haydar Cem Gökpınar, bir turnuvayı daha şampiyonlukla tamamlayarak adını zirveye yazdırdı.

HATAY BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPORLU GÖKPINAR YİNE ŞAMPİYON

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından Mersin’de düzenlenen 12 yaş turnuvasında rakiplerini tek tek eleyen ve turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan genç tenisçi Haydar Cem Gökpınar, Hatay’a büyük gurur yaşattı.

Oyuncusunun başarısıyla büyük mutluluk yaşadığını belirten takım antrenörü Mehmet Doğan, turnuva sonrası elde ettikleri şampiyonluk ile ilgili düşüncelerini paylaştı. Disiplinli ve özverili çalışmalar neticesinde bir turnuvayı daha başarıyla kapatmanın gururunu yaşadıklarını belirten Doğan, “Geçen ay içinde yine Mersin’de düzenlenen turnuvayı şampiyon tamamlamıştık. Her geçen gün artan başarı grafiğimizle geleceğe umutla bakıyoruz. Oyuncumuzun ve kulübümüzün elde ettiği başarılarda büyük pay sahibi olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ederim.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER