Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

TFFHGD’de Ahmet Seza Damdelen dönemi

TFFHGD’de Ahmet Seza Damdelen dönemi
19 Ocak 2018 - 17:54 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

TFFHGD’ DE AHMET SEZA DAMDELEN DÖNEMİ

Kısa adı TFFHGD olan Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Dernegi Hatay Şubesi geçtiğimiz gün Olağan kongresini gerçekleştirdi. Dernek binasında gerçekleşen ve Ahmet Sezai Damdelen ve Özhan Mısırlıoğlu arasında geçen Dernek Başkanlığı yarışında 75 oy alan Ahmet Sezai Damdelen Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Dernegi Hatay Şubesi Başkanı seçildi.

Uzun yıllardan bu yana aktif olarak hakemlik ve gözlemcilik görevini büyük bir başarı ile yapan yeni başkan Ahmet Sezai Damdelen dürüst ve çalışkanlığı ile spor dünyasının içinde adından oldukça söz ettiriyor. Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği üyeleri yeni Başkan seçilen Ahmet Sezai Damdelen’in spor tecrübesi ve çalışkanlığına istinaden derneğe önemli katkılar sağlayacağı görüşündeler.

Yeni Başkan Damdelen, “Demokratik bir ortamda sorunsuz bir seçim gerçekleştirdik, bu bir bayrak yarışıdır, önceki başkanımızda Derneğimize önemli katkılar sağlamışlardır. Kendisine vermiş olduğu emekler için bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Kazananda Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneğidir. Türkiye Faal Futbol Hakemleri Ve Gözlemcileri Derneği Başkanlığına seçilen çiçeği burnunda başkan Ahmet Sezai Damdelen, yılların verdiği tecrübe ve ekip arkadaşlarımızın birlikte çalışmaları ile el ele vererek Derneğimizi en güzel yerlere getirebilme gayreti içerisinde olacağız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER