Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

tüm Halkımız sarıkamış şehitlerine anma yürüyüşüne davetlidir

tüm Halkımız sarıkamış şehitlerine anma yürüyüşüne davetlidir
05 Ocak 2018 - 10:06 'de eklendi ve 91 kez görüntülendi.

TÜM HALKIMIZ SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞÜNE DAVETLİDİR

Ayhan Yavuz, bu yıl Atık-Radarda 5.’si düzenlenecek olan Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü münasebetiyle düzenlenecek olan programa ilçe halkımızı davet etti.

Başkan Yavuz Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

Bu yıl Belen’de 5.’si düzenlenecek olan, Kırıkhan Belediyesi ile Kırıkhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüzün de katılacağı “Sarıkamış Şehitlerini Anma Yürüyüşü” dolayısıyla sizlerle bir araya geleceğiz.

103 yıl önce Sarıkamış Allahu Ekber Dağlarında soğuktan donarak şehit olan 90 bin vatan kahramanının aziz hatıralarını yâd etmek ve “Gençlik Şühedanın İzinde”  diyerek,  gelecek nesillerimize bu şanlı tarihi anlatmak, milli birlik ve beraberlik bilincini gelecek kuşaklara aktarma konusunda üzerimize düşen vazifemizi en iyi şekilde yerine getirmek amacıyla, 7 Ocak Pazar Günü saat 11.00’de Belen-Atik yaylası yol ayrımında Sarıkamış’da Şehit düşen kahraman Mehmetçiklerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anacağız.

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Belen Gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Belen Belediyesinin organize ettiği yürüyüş, Belen Atik Yol ayrımından başlayarak, radar mevkiine doğru yapılacaktır. 7 Ocak Pazar Günü saat 11.00’de gerçekleştirecek olan  “SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞ” programına tüm halkımızı davet ediyorum.

“SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİNİ ANMA YÜRÜYÜŞ” programına katılacak olan hemşerilerimiz için Pazar günü saat 08:30’da Kırıkhan Belediyesi önünden araç kaldırılacaktır.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER