Hatay Basın ve Gazeteciler Cemiyeti

TÜSİAD HEYETİ HATAY’DA

TÜSİAD HEYETİ HATAY’DA
02 Nisan 2018 - 16:20 'de eklendi ve 430 kez görüntülendi.

TÜSİAD HEYETİ HATAY’DA

TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Başkan Yardımcısı Ali Koç ve Yönetim Kurulu üyeleri bir takım ziyaretler yapmak ve programlara katılmak amacıyla Antakya’ya geldi. TÜSİAD heyetini ATSO Başkanı Hikmet Çinçin ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı ve eşlik etti.

                  

ANMOGEP ZİYARETİ

TÜSİAD Heyeti’ni Antakya Ticaret ve Sanayi Odası’nın en önemli projelerinden birisi olan ANMOGEP Tesisi’ni ziyaret etti. Ziyarette Erol Bilecik projenin Hatay ekonomisi ve esnafı için çok önemli olduğunu belirtti.

           

VALİLİK VE BELEDİYE ZİYARETİ

ANMOGEP Tesisi  ziyaret’inin ardından ‘TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, Başkan Yardımcısı Ali Koç,  Yönetim Kurulu Hatay Valisi Erdal Ata’yı ziyaret etti. Daha sonra TÜSİAD heyeti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.

   

ASF HİLTON MÜZE OTEL İNCELEMESİ

TÜSİAD Heyeti ASF Hilton Müze Otel’i inceledi.  ATSO Başkanı Hikmet Çinçin konuyla ilgili: “Bizler Hataylılar olarak bu proje ile gurur duyuyoruz. Böylesine önemli bir projeyi Hatay’a kazandıran Sayın Necmi Asfuroğlu’na ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.”dedi.

   

REYHANLI

Müze Otel  incelemesinin ardında Reyhanlı Cilvegözü’ne Hareket eden heyer  Cilvegözü Sahra Hastanesi ve Gümrük Müdürlüğü Ziyareti , Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Ziyareti,  Reyhanlı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği/15 Suriyeli Mülteci Öğrenci ve Veli ile görüşmesi ve  Basın Açıklaması gerçekleştirdi.Reyhanlı’da Şehit Fatma Avlar’ın ve Diğer Sivil Şehitler ile Fatma Avlar’ın evinde buluşan Heyet burada şehitlerimizin için dualar okudu.

AKŞAM YEMEĞİ

Reyhanlı ziyaretinin ardından Heyet yoğun gündemine son noktayı Hatay Valisi Erdal Ata ve ATSO Üyeleriyle Ottoman Palace Otelinde Akşam Yemeği ile koydu.

  

HERKESE NASİP OLMAZ

Konuyla ilgili bir açıklama yapan ATSO Başkanı Çinçin:  “TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, ve Ali Koç’un da aralarında yer aldığı TÜSİAD’ı ağırladık. Bu Vizyon ve misyon herkese nasip olmaz. Gururluyuz çünkü Türkiye’nin en vizyonlu Sivil Toplum Kuruluşu’nu ağırladık.

Hakkımda haftalardır yapılan algı operasyonlarını dikkate almıyorum çünkü başarı ve vizyon ortadayken edilen boş lafların, asılsız iftiraların, belgesiz ithamların bir anlamı yoktur. Buyrun ülkemizin en önemli iş insanlarına kulak verelim.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER